O NÁS

PodkategorieDejte svému životu ochranu a čistotu. Chraňte svůj automobil a zároveň i domácnost, firmu před nepříznivými přírodními vlivy.

Jsme česká firma zabývající se produkty nanotechnologie, která byla založena v roce 2017.

Co je to vlastně Nanotechnologie? Jedná se o označení pro oblast vědy a průmyslu, která cíleně manipuluje s jednotlivými atomy tak, aby vznikaly látky a materiály s netradičními vlastnostmi. 

Může se stát, že to je složité. Není. Od toho jsme tady my, abychom Vám vše vysvětlili a poradili co nanotechnologie je a jak s ní pracovat.

Než jsme oslovili koncové zákazníky, došlo k dvouletému testování naší nanokosmetiky. Veškeré produkty jsou vyráběny v České republice a stojí za nimi laboratoř s dlouholetou tradicí ve vývoji nanotechnologií.

Co vám můžeme nabídnout?

Pro vozidla:
Kompletní ochrana interiéru a exteriéru (nejen čištění, ale i konzervace a antistatická ochrana plastů, kůže, textilu, čalounění, laku, oken, kovu).

Pro domácnost:
Nabízíme produkty na čištění a ochranu všech dostupných povrchů v domácnosti. Např. Sprchový kout (sklo,plast,keramika,nerez.) Kuchyně (pracovní deska, sklokeramika, nerez.) Obývací pokoj (textil,kůže.) Chodba (podlaha, dřevo, vinyl.) Pergola (dřevo,lakované dřevo, PVC.) bazén, zahradní nábytek, kamenné obklady domů, střechy atd. Kompletně se postaráme o to, aby se pro Vás stal úklid zábavou.

Pro firmy:
Nabízíme také čištění a aplikaci ochran do wellnessu, bazenů, saun, hotelů, penzionů, bank, pivovarů, turbín, kanceláří, výrobních hal atd.

S tím vším Vám pomůžeme a budete tak mít daleko více času sami pro sebe. Váš dům, firma i vozidlo budou dlouhodobě zářit dokonalou čistotou!
 
PARTNEŘI

Podnikání není jen o zisku, ale také o podpoře projektů, které dávají smysl.

Nerušil Facility s.r.o. JS WASH&DETAIL Autocentrum TA KVB Sport - sportovní akademie