O NÁS

PodkategorieDejte svému životu ochranu a čistotu. Chraňte svůj automobil a zároveň i domácnost před nepříznivými přírodními vlivy.

Jsme česká firma zabývající se produkty nanotechnologie, která byla založena v roce 2017.

Co je to vlastně Nanotechnologie? Jedná se o označení pro oblast vědy a průmyslu, která cíleně manipuluje s jednotlivými atomy tak, aby vznikaly látky a materiály s netradičními vlastnostmi. Je to složité? Může se zdát a proto jsme tady my, aby jste mohli i Vy tuto zázračnou látku využívat.

Touto technologií si koncové produkty - nano kosmetiku, necháváme výhradně vyrábět v České Republice. Vy sami si pak můžete tento úžasný produkt nanést na jakýkoliv povrch a tím si mnohonásobně ochráníte životnost ošetřeného místa.

Naše firma Vám nabídne vše, co potřebujete a co jste doposud marně hledali. Dva roky jsme produkty testovali u našich německých sousedů a řekli jsem si, že je načase tento zázrak přinést k Vám domů.

Co vám můžeme nabídnout?

Pro vozidla:
Kompletní ochrana interiéru a exteriéru (nejen čištění, ale i konzervace a antistatická ochrana plastů, kůže, textilu, čalounění, laku, oken).

Pro domácnost:
Jistě není vaší zálibou časté a složité čištění sprchových koutů, dlaždič a dalších ploch, nejen v koupelně, ale i jinde (v kuchyni, obýváku, a tak dále).

Pro firmy:
Nabízíme také čištění a aplikaci ochran do wellnessu, bazenů, saun, hotelů, penzionů, bank, pivovarů, turbín, kanceláří, výrobních hal a všude kde Vás napadne :-)

S tím vším Vám pomůžeme a budete tak mít daleko více času sami pro sebe. Váš dům, firma i vozidlo budou dlouhodobě zářit dokonalou čistotou!
 
PARTNEŘI

Podnikání není jen o zisku, ale také o podpoře projektů, které dávají smysl.

Nerušil Facility s.r.o. JS WASH&DETAIL Autocentrum TA KVB Sport - sportovní akademie