Úvod > AUTO > Nano čistič dlažby koncentrát 5l

NANO ČISTČ DLAŽBY KONCENTRÁT 5l

Nano čistič dlažby koncentrát 5l

Balení: 5l: nano čistič dlažby koncentrát je specificky vyvinutý jako neabrazivní silný a rychlý biologicky odbouratelný čistič znečištěných povrchů.

989 Kč

vč. DPH

Dostupnost:
DODÁNÍ
3-5 dní

Popis produktu:

Nano čistič dlažby koncentrát je specificky vyvinutý jako neabrazivní silný a rychlý biologicky odbouratelný čistič znečištěných povrchů. Byl vyvinutý pro rychlé a jednoduché čištění dlaždicových podlah, obkladů, betonů a ostatních velmi špatně čistitelných povrchů. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Odstraňuje ztmavnutí povrchu od olejů a paliv, čistí do hloubky. Jeho pěnová konzistence je ideální pro použití na svislých a šikmých stěnách, snižuje spotřebu a zvyšuje efektivitu čištění. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. Očištěný podklad doporučujeme ochránit s nano zpevňující Ochranou Betonu, kde se vytvoří ultratenká voděodolná vrstva s ochranou proti následnému znečištění, nebo s nano chranou dlažby oleo na zámkovou dlažbu i proti olejům a mastnotě, čímž se sníží následné snižuje následné usazování povlaků a nečistot. 

Nano čistič dlažby koncentrát poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, mastnoty, řas, sinic, mechů, smogu a dalších všeobecných nečistot. Je určen k čištění keramické dlažby, zámkové dlažby, chodníků, kamenných schodů a zídek, betonových základů a soch, parkovišť, teras, střešních tašek, obrubníků, květináčů atd 

Nano čistič dlažby koncentrát je určená pro ruční, nízko a vysokotlaké mytí, strojní mytí. Nejlepších výsledků dosáhnete postřikem, nechat působit několik minut a vysokotlakově nebo strojově spláchnout. 

Aplikace:

Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu přípravku).

Ruční aplikace v ředěné formě až 10% s čistou horkou vodou pro ruční čištění. Zředění výrobku je v závislosti na tloušťce a množství vrstev nečistot, které mají být odstraněny. 

Vysoko tlaké a strojní mytí náplň v neředěné formě
 

Spotřeba je 10-20m2 z 1L naředěného produktu dle struktury povrchu. 

Metody aplikace: natíráním, stříkáním, vysokotlakém stříkáním, strojově. Nejlepších výsledků se dosáhne postřikem. 

Čistič dlažby nanést rovnoměrně na celou plochu a nechat 5 – 15 minut působit. 

Možno použít kartáč i rotační kartáč, čímž se výrazně zvýší účinnost. Po vyčištění důkladně opláchnout čistou vodou, nejlépe vysokotlakem a nechat zaschnout. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy. 

Balení: 5l a větší

Produkt je od českého výrobce, jehož jsme výhradním distributorem.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás :-)


Podobné produkty:

Nano čistič dlažby koncentrát 1l

Balení: 1l: nano čistič dlažby koncentrát je specificky vyvinutý jako neabrazivní silný a rychlý biologicky odbouratelný čistič znečištěných povrchů.
279,-
DODÁNÍ
3-5 dní

Nano čistič grilu a udíren 1l

Balení: 1l: nano čistič grilu a udíren je neabrazivní a nežíravý silný čistič znečištěných ploch různých druhů grilů a udíren, jak domácích tak průmyslových.
279,-
SKLADEM
5 a více ks

Nano zpěvňující ochrana betonu 5l

Balení: 5l: zpevňující ochrana betonu je transparentní zatížitelná a dlouhotrvající ZPEVŇUJÍCÍ ochrana s vysokou odolností proti vodě a UV na vysoce zatížených plochách jako jsou zahradní jezírka dlažby, terasy, cesty, parkoviště, podsady, ploty a betonov
1599,-
DODÁNÍ
3-5 dní