Úvod > AUTO > Tekuté stěrače Black Diamond 200ml - ochrana skla vozu

Tekuté stěrače Black Diamond 200ml

Tekuté stěrače Black Diamond 200ml - ochrana skla vozu

Balení: 200ml BLACK DIAMOND LIQUID WIPERS - TEKUTÉ STĚRAČE jsou polymerové nanovoskové tekuté stěrače, specificky vyvinuté jako ochrana skla. Produkt má samočistící účinek, tzv. efekt lotosového květu, kdy se voda zabalí do kuliček a při vyšší rychlosti n

129 Kč

vč. DPH

Dostupnost:
SKLADEM
5 a více ks

Popis produktu:

BLACK DIAMOND LIQUID WIPERS - TEKUTÉ STĚRAČE jsou polymerové nanovoskové tekuté stěrače, specificky vyvinuté jako ochrana skla. Produkt má samočistící účinek, tzv. efekt lotosového květu, kdy se voda zabalí do kuliček a při vyšší rychlosti než cca 50 km/h na sebe nabaluje špínu a odtéká ze skla, čímž umožňuje jízdu bez stěračů. Vytvořená vrstva poskytuje ochranu proti znečištění, znemožňuje přilnutí hmyzu na čelních sklech, v zimním období i přimrzání stěračů a výrazně usnadňuje následné čištění skla. Dokonce zaceluje mikroskopické trhlinky ve skle a omezuje světelné reflexy na poškrábaných místech. Zajišťuje vysokou bezpečnost jízdy, dobrý výhled v každou denní dobu a za každého počasí a chrání čelní sklo před poškozením. 

 

- Bezpečný výhled
- Neviditelný film, bez lomu světla
- Vynikající ochrana skla
- Prevence proti špíně a znečištění
- Rychlejší a snadnější odstranění ledu a sněhu
- Výrazně prodlužuje čistotu povrchu
- Jednoduchá a snadná aplikace
- Biologicky odbouratelné
- Bez rizika poškození plastů a gumy okolo skel.

 

Aplikace 

Produkt je připraven k přímému použití. Před použitím VŽDY promíchat. Aplikujte na suchý povrch, který není horký nebo vystaven slunci. 

Znečištěné povrchy nejdříve očistěte naším šamponem a nechte uschnout, poté aplikujte BLACK DIAMOND LIQUID WIPERS ( tekuté stěrače ) 

Naneste přípravek na povrch. Rozetřete rovnoměrně po povrchu, jemně zaleštěte a nechte uschnout. Můžete vyleštit měkkým mikrovláknem do lesku

 

 

Balení: 200ml.

Produkt je od českého výrobce, jehož jsme výhradním distributorem.
 
Nevíte si rady? Kontaktujte nás :-)

 

 

Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.Podobné produkty:

Nanošampon na Váš vůz - ochranný RUČNÍ odmašťovač s nano voskem 50 - 100 umytí.

Balení: 5l: nano ochranný vysokotlaký odmašťovač s nano voskem ( neboli šampon ) je specificky vyvinutý NANO čistič, ochrana a obnova vzhledu s metalickým voskem.
999,-
DODÁNÍ
3-5 dní

Nanošampon na Váš vůz - ochranný VYSOKOTLAKÝ odmašťovač s nano voskem.

Balení: 5l: nano ochranný vysokotlaký odmašťovač s nano voskem ( neboli šampon ) je specificky vyvinutý NANO čistič, ochrana a obnova vzhledu s metalickým voskem.
1099,-
DODÁNÍ
3-5 dní