Úvod > AUTO > Antivirová a antibakteriální ochrana 90 dní

Antivirová a antibakteriální ochrana 90 dní

Antivirová a antibakteriální ochrana 90 dní

Balení: 3*200ml: IMPAGUARD GCA PROTECTVIR je preventivní ANTIVIROVÁ a ANTIBAKTERIÁLNÍ ochrana pevných materiálů (sklo, keramika, glazovaná keramika, smalt, mramor, porcelán, žula, barvy, plast, laky a další nenasákavé povrchy jako např. barvené kovy, nere

599 Kč

vč. DPH

Dostupnost:
SKLADEM
2 ks

Popis produktu:

IMPAGUARD GCA PROTECTVIR je preventivní ANTIVIROVÁ a ANTIBAKTERIÁLNÍ ochrana pevných materiálů (sklo, keramika, glazovaná keramika, smalt, mramor, porcelán, žula, barvy, plast, laky a další nenasákavé povrchy jako např. barvené kovy, nerez, hliník a další), specificky vyvinutá pro plošnou aplikaci postřikem, mlžením a ULV rosiči. Na povrchu se vytvoří voděodolná ultratenká hydrofobní ANTIVIROVÁ a ANTIBAKTERIÁLNÍ vrstva s vynikající ochranou proti znečištění, vodě, usazování minerálních a vápenatých povlaků a vodní rzi. 

Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, virům /včetně obalených CORONA VIRŮ/, plísním, kvasinkám a jiným zdraví škodlivým mikroorganismům po dobu garantovaných 90dní, vytváří antibakteriální a antivirový povrch. Svým dlouhodobým voděodolným účinkem výrazně usnadňuje následné čištění bez používání nebezpečných 

 

Antibakteriální test provedl Státní zdravotní ústav ČR s minimální účinností 99,7% a dokonce u kvasinek 87,8%. 

Použité mikroorganismy: 

kvasinky Candida albicans CCM 8215, Escherichia coli CCM 4517, 

Salmonella typhimurium C-17-1605, Staphylococcus aureus CCM 4516, 

Streptococcus pyogenes CNCTC 7155 (ATCC 12344, CNCTC Str 29/58, NCTC 8198) 

Dlouhotrvající antibakteriální test č.191477 NA 120 DNÍ provedl Státní zdravotní ústav ČR s minimální účinností 99,7% a dokonce u kvasinek 87,8%. 

Použité mikroorganismy: kvasinky Candida albicans CCM 8215, 

Escherichia coli CCM 4517, Salmonella typhimurium C-17-1605, 

Staphylococcus aureus CCM 4516, Streptococcus pyogenes CNCTC 7155 (ATCC 12344, CNCTC Str 29/58, NCTC 8198)

Uplatnění IMPAGUARD GCA PROTECTVIR je obrovské, byl vyvinut pro neustále se zvyšující požadavky na bezpečnou antivirovou a antibakteriální ochranu s ošetřujícím účinkem a eliminací nedostatečné dezinfekce při údržbě povrchů. Využití IMPAGUARD GCA PROTECTVIR je ve veřejné dopravě (MHD, vlaky, autobusy, letadla, lodě), službách, nákupních a sportovních centrech, hotelích, kancelářích, restauracích, wellness centrech a ve všech průmyslových odvětvích, včetně potravinářského, zdravotnického průmyslu a armády, kde díky svému složení výrazně snižuje náklady na údržbu a baktericidní čištění formou ochrany a tím dochází k výraznému snížení frekvence následného čistění a nákladů na práci. Vytvořený film vytváří antibakteriální a antivirový hygienický povrch s dlouhým intervalem čištění. 

Snížení nákladů je v dnešní době jedním z úkolů. NANOPOLYMEROVÁ ochrana IMPAGUARD GCA PROTECTVIR je vynikající odpověď, jak výrazně ušetřit a navíc dát výrobkům a povrchům jednu z nejmodernějších povrchových úprav s vynikajícími vlastnostmi.

 

Aplikace IMPAGUARD GCA PROTECTVIR: 

Znečištěný povrch doporučujeme odmastit produktem GCA QUICKDEG, nanést na povrch, nechat působit cca 1-2min a do sucha utřít. V případě nového povrchu se aplikuje přímo. 

Metody aplikace:

natíráním, postřikem, mlžením, ULV rosičem, aerosolem, strojově. GCA PROTECTVIR pomocí houbičky nanést rovnoměrně na plochu /povrch nesmí být horký nebo mokrý/ křížovým způsobem táhlých pohybů tak, aby nebylo vynecháno žádné místo. Poté nechat zaschnout. 

Doporučujeme aplikovat dvě vrstvy, druhou vrstvu až po úplném zaschnutí první vrstvy (cca 15min.). 

Ošetřený povrch čistit produktem GCA NEUTREN, tím si zajistíte dlouhotrvající ochranu. 

V případě aplikace stříkáním nebo strojově, nás kontaktujte.

Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

 



Podobné produkty:

Česká dezinfekce za českou cenu 7 kč za litr

Balení: koncentrát 1l: dezinfekce GCA D 401 je specificky vyvinutá jako dezinfekce použitelná na různých podkladech včetně minerálních! Čistí od biofilmu a chrání ošetřený povrch od organického znečištění.
1135,-

Česká dezinfekce za českou cenu 5,48 kč za litr

Balení: koncentrát 5l: dezinfekce GCA D 401 je specificky vyvinutá jako dezinfekce použitelná na různých podkladech včetně minerálních! Čistí od biofilmu a chrání ošetřený povrch od organického znečištění.
4385,-
DODÁNÍ
3-5 dní

Česká dezinfekce za českou cenu 5,17 kč za litr

Balení: koncentrát 4*5l: dezinfekce GCA D 401 je specificky vyvinutá jako dezinfekce použitelná na různých podkladech včetně minerálních! Čistí od biofilmu a chrání ošetřený povrch od organického znečištění.
16540,-
DODÁNÍ
3-5 dní